İSTİHDAM VE KARİYER POLİTİKASI

MM Proje olarak temel insan kaynakları stratejimiz, faaliyet gösterdiğimiz yurtiçi ve yurtdışı projelerde, şirketin gelecek vizyonuna ve temel değerlerine uygun, alanında en yetkin çalışanları şirketimize kazandırmaktır. Şirket içerisinde etkin ödüllendirme, kariyer planlama ve yenilikçi eğitim sistemleriyle gelişimlerini sağlayarak bünyemizde tutmak, motivasyonu yüksek çalışanlarla sürdürülebilir büyümeye katkıda bulunmaktır. Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş ve topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından, eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKASI

MM Proje, faaliyet yürüttüğü sektörlerde yaptığı başarılı yatırımların beraberinde, geleceğimizi yakından ilgilendiren eğitim seferberliğine de sponsorluklar yolu ile destek vermektedir. MM Proje, başarılarla dolu 51 yıllık tarihinde elde ettiği ticari başarılarını, sosyal sorumluluk projeleriyle taçlandırmış; bu anlamda, Gala Modern 2012’nin ana sponsorluğunu üstlenerek gelecek kuşaklara umut veren bir girişime daha hayat vermiştir. Gala Modern; İstanbul Modern’in 2009’dan bu yana gerçekleştirdiği ve yüz binlerce gencin eğitim desteği alarak geleceğe hazırlandığı özel bir sosyal sorumluluk projesidir.

KALİTE POLİTİKASI

Projelerimizin bizlere vereceği haz ve enerji üretilen yaşam alanlarının kalitesine yansımaktadır.
MM Proje, mimarlık, inşaat ve tasarım sektörlerinde başarılarla dolu 51 yılı geride bırakırken, “iyi marka olmanın, tutulmuş söz” ile eşdeğer olduğu gerçeğini hiç göz ardı etmez.
Medeniyet yolculuğunun kilometre taşları elbette ki inşa edilen yapılardır. Bu yapıların estetik, sağlam ve kaliteli yaşam alanları sunması çok önemlidir. MM Proje işte bu gerçekten yola çıkarak geleneksel komşuluk ilkeleri, yatay mimari hassasiyeti gibi konularda titiz davranır; deprem kuşağında yer alan ülkemizin gerçeklerine göre, gerekli olan tüm önlemleri alır.
MM Proje imzası taşıyan tüm projelerde her zaman aynı titizlik, aynı özen ve aynı ciddiyet göze çarpmaktadır.
Hayata geçirdiğimiz projelerin ortak özelliği; küçük-büyük ayrımı yapmadan her projenin en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, lokasyon, malzeme ve uygulama kalitesi açısından “en iyiden” ödün vermemesidir.
Lüks konut arzında özgün projelerle ilklere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

ÇEVRE VE SOSYAL YAŞAM POLİTİKASI

Günümüzün yoğun iş temposuyla yorgun düşen insanların ruhen ve bedenen dinginliğe ihtiyacı vardır. MM Proje bu ihtiyacı karşılamak için var gücüyle çalışmakta; kargaşadan, zihin karmaşıklığından uzak, dinlenirken daha da huzurlu, çalışırken daha da verimli olabileceğiniz mekanlar ve yaşam alanları üretmektedir. Hayatını güvenli, huzurlu, dingin, modern bir ortamda sürdürmek isteyen herkesin yolu bizimle kesişmektedir.
Seçkin konut projelerimiz; şehrin hızlı temposundan uzak ancak şehrin yanı başında, doğa ile iç içe yaşam alanlarından oluşmaktadır. 
İmza attığımız tüm prestijli projelerde yeşil alanlara büyük önem verir, tertemiz çevreyle örülü sağlıklı yaşam alanları sunarız. Hayata geçirdiğimiz projelerde inşaat alanının çoğunu yeşil alan olarak uygularız.

LÜKS KAVRAMINI YENİDEN YORUMLUYORUZ

Mimarlık, inşaat ve tasarım sektörlerinde faaliyet yürüten ve başarılı projeleri ekonomiye kazandıran MM Proje’nin, Bodrum’daki Adabükü Evleri projesi, 26 bin metrekare alana kurulu 21 lüks müstakil konuttan oluşmaktadır. Projenin en dikkat çeken özelliği, evlerin bir bölümünün havuzun içinde inşa edilmesi. Proje aynı zamanda denize sıfır olmasıyla, Türkiye’nin en lüks projelerinden birisi olma özelliğini taşıyor.