GELECEĞİMİZİ İNŞA EDİYORUZ

İnsanların mutluluğu için çıktığımız yarım asırlık bir başarı yolculuğunu anlatmak. Gerek Türkiye’de, gerekse dünyanın farklı bölgelerinde ürettiğimiz birbirinden özel projeleri sizlerle paylaşmak. Bunca prestijli eseri birkaç satırda özetlemek. Kolay olmayacak!
1969 yılında ilk temellerini attığımız MM Proje, çok sayıda başarılı projeyi hayata geçirmiştir. Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren; insanların mutluluğuna mutluluk katmayı kendimize vazgeçilmez amaç edindik. Yıllardır ilmek ilmek ördüğümüz başarı yolculuğunda; mimarlık, inşaat, tasarım ana başlıklarıyla çok sayıda başarılı proje ürettik.

Bu kapsamda;
Yaşanabilir konutlar üretip insanları yuva sahibi yaptık, hayata renk katan yaşam merkezleri ürettik, ticaretin kalbinin attığı ofisler - rezidanslar inşa ettik. MM Proje ailesi; bünyesinde bulunan binlerce çalışanı, ürettiği yüz binlerce metre kare yaşam alanıyla milyonlarca insana huzur ve mutluluk sunmuş, yeni projeleriyle de geleceğimize umut olmuştur. Hem bünyemizde çalışan, hem de çözüm ortağımız olan insanların dürüst, çalışkan, samimi, üretken, fedakar ve vefakar olmaları, bizi güçlü kılan en büyük referans olarak öne çıkıyor. Türkiye’nin en birikimli ve en iyi mimar kadrolarından birine sahip bulunmanın avantajı ve özgüveniyle faaliyet yürüttüğümüz bütün sektörlerde ülkemize, insanımıza ve insanlığa hizmet üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

CAZİBE MERKEZİ OLACAĞIZ

MM Proje ailesi olarak ülkemize, ülkemizin üretim gücüne hep güvendik, güvenimizde en küçük bir azalma olmayacaktır.
Türk ve dünya ekonomisinin lokomotif sektörü olarak bilinen inşaat sektörü, yakın zamanda büyük bir sıçrama yapacak, buna bağlı olarak Türkiye dünyanın cazibe merkezi konumuna gelecektir.

Vizyon sahibi işgücü zenginliğimiz, teknolojiyi doğru kullanmamız, geleneksel birikim ve geleceğin mimari anlayışıyla rahat, yaşanabilir konutlar inşa etmeye, ilk günkü aşkla devam edeceğiz.
En kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İbrahim Öztürk
MM Proje Yönetim Kurulu Başkanı