Mimarlık, inşaat ve tasarım hizmetleri vermek amacıyla 1969 yılında ilk temelleri atılan MM Proje, 2005 yılında kurumsal yapısını tamamlamıştır. Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan sektörlerden mimarlık, inşaat ve tasarım alanlarında yatırım yapan MM Proje, geleneksel ticareti çağdaş bakış açısıyla sentezleyerek büyük başarılara imza atmıştır. Alanında Türkiye’nin en önemli inşaat markalarından birisi olmayı başarmış MM Proje; özellikle rezidans, lüks konut, iş merkezleri, turizm kompleksleri ve AVM projeleri ile ön plana çıkmaktadır. MM Proje, yatırım yaptığı her alanda kaliteli ve güvenli yaşam alanlarını garanti etmektedir. “İnsan” odaklı yeni projeler tasarlamakta ve gerçekleştirmektedir. Yeni yatırımlarla yeni yaşam alanları oluştururken, çevre hassasiyetinden ödün vermeden doğaya saygılı projelere imza atmaktadır. 51 yıldır üstlendiği tüm projelerde; zamanında teslim, satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyeti, yeşil alan hassasiyeti vb. konularda ticari ve insani etik değerleri olmazsa olmaz prensip edinmiştir.

MM PROJE KAZANDIRIR

MM Proje, sektördeki bilinirliğin sadece reklamlarla yürümediğine inanmakta, bu çerçevede karşılıklı güven esasıyla projelerini hayata geçirmektedir. Ürettiği birbirinden prestijli projelerde alıcılarına da kazandıran yaşam alanları üretmektedir. MM Proje, sektörünün lider firmaları arasında yer alan bir mimarlık, inşaat, dizayn tasarım ve danışmanlık markasıdır. Kurumsal yapısı; gelişime açık, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Güvenirlik, dürüstlük, kaliteli üretim, özgün mimari, sağlam inşaat hizmetleri verme ana prensibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. MM Proje, müşterilerinin beklenti ve hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemektedir. Üstlendiği her projeyi etkili, estetik, işlevsel ve kalıcı mimarlık ve mühendislik çözümleri sunarak sonuca ulaştırmaktadır. İnsana saygı, topluma saygı, hukuka saygı, çevreye saygı, geleceğe saygı MM Projenin temel ilkelerini oluşturmaktadır. MM Proje topluma, çevreye ve çalışanlarına karşı her zaman şeffaf ve sorumluluk bilinci içinde olmuştur. Şirketimiz, başarılarla dolu 51 yıllık geçmişinde; yurt içinde 1.630.190 m2, yurt dışında ise 382.914 m2 alan üretme başarısı göstermiştir. MM Proje’nin çeşitli yönleriyle hayata geçirdiği son dönemdeki önemli projeleri şu şekilde özetleyebiliriz:

Yurtiçi

Adabükü,  Anel İş Merkezi, Armoni Residence, Ataköy Residence, Doğabükü, Evcimen, Forum Çamlık, Forum Gaziantep, Forum Mersin, Gordion AVM, Mashattan, Park Plaza, Redevco Erzurum AVM, Terrace Tema ve Ümraniye Belediyesi.

Yurtdışı:

Babello, City Palace, Mazi Towers, Maziland, Villa Moskova ve Villa Vitoşa.

Faaliyet yürüttüğü sektörlerde 51 yıllık tecrübe, güven ve birikimle yeni vizyon projeleri hayata geçirirken, donanımlı, özverili, profesyonel kadrosuyla insanlığın geleceğini inşa etmeye devam edecektir.